reklama

sport (rozgrywki - siatkówka)

dyscypliny piłka nożna piłka ręczna rugby siatkówka tenis stołowy koszykówka
sezony 2010/2011 2011/2012 2012/2013 2013/2014 2014/2015 2015/2016 2016/2017 2017/2018 2018/2019 2019/2020 2020/2021
ligi
I LIGA MĘŻCZYZN II KOBIET
TABELA PUNKTACJI OGÓLNEJ
Poz. Drużyna M Pkt. Stosunek punktów
1 LUK Politechnika Lublin 27 71 74:17
2 Visła Bydgoszcz 27 70 79:25
3 BBTS Bielsko-Biała 28 66 73:31
4 Norwid Częstochowa 28 54 63:47
5 Gwardia Wrocław 28 51 63:47
6 Avia Świdnik 28 48 55:49
7 KPS Siedlce 28 47 59:50
8 Mickiewicz Kluczbork 28 40 54:56
9 Lechia Tomaszów Maz. 28 35 51:61
10 AZS AGH Kraków 28 31 45:64
11 Olimpia Sulęcin 28 28 38:63
12 ZAKSA Strzelce Opolskie 28 27 38:65
13 Krispol Września 28 25 39:70
14 BAS Białystok 28 19 34:75
15 MCKiS Jaworzno 28 15 29:74
TABELA KOLEJEK
gospodarze wynik goście
Kolejka 1 (2020-09-23 - 2020-10-04)
1 LUK Politechnika Lublin 3 : 0 Mickiewicz Kluczbork
2 MCKiS Jaworzno 0 : 3 Avia Świdnik
3 Krispol Września 3 : 2 BAS Białystok
4 BBTS Bielsko-Biała 3 : 1 KPS Siedlce
5 Lechia Tomaszów Maz. 2 : 3 Norwid Częstochowa
6 Gwardia Wrocław 3 : 1 AZS AGH Kraków
7 Olimpia Sulęcin 3 : 1 ZAKSA Strzelce Opolskie
Kolejka 2 (2020-09-26 - 2020-09-26)
8 Mickiewicz Kluczbork 1 : 3 ZAKSA Strzelce Opolskie
9 AZS AGH Kraków 0 : 3 Olimpia Sulęcin
10 Norwid Częstochowa 1 : 3 Gwardia Wrocław
11 Lechia Tomaszów Maz. 1 : 3 KPS Siedlce
12 BAS Białystok 0 : 3 BBTS Bielsko-Biała
13 Avia Świdnik 3 : 1 Krispol Września
14 Visła Bydgoszcz 3 : 0 MCKiS Jaworzno
Kolejka 3 (2020-10-03 - 2020-10-03)
15 MCKiS Jaworzno 0 : 3 LUK Politechnika Lublin
16 BBTS Bielsko-Biała 3 : 2 Avia Świdnik
17 Lechia Tomaszów Maz. 3 : 2 BAS Białystok
18 Gwardia Wrocław 3 : 1 KPS Siedlce
19 Olimpia Sulęcin 0 : 3 Norwid Częstochowa
20 ZAKSA Strzelce Opolskie 1 : 3 AZS AGH Kraków
21 Krispol Września 0 : 3 Visła Bydgoszcz
Kolejka 4 (2020-10-10 - 2020-10-10)
22 Mickiewicz Kluczbork 3 : 1 AZS AGH Kraków
23 Norwid Częstochowa 3 : 1 ZAKSA Strzelce Opolskie
24 KPS Siedlce 3 : 0 Olimpia Sulęcin
25 BAS Białystok 0 : 3 Gwardia Wrocław
26 Avia Świdnik 3 : 1 Lechia Tomaszów Maz.
27 Visła Bydgoszcz 2 : 3 BBTS Bielsko-Biała
28 LUK Politechnika Lublin 3 : 1 Krispol Września
Kolejka 5 (2020-10-17 - 2020-10-17)
29 MCKiS Jaworzno 0 : 3 Mickiewicz Kluczbork
30 BBTS Bielsko-Biała 3 : 0 LUK Politechnika Lublin
31 Lechia Tomaszów Maz. 2 : 3 Visła Bydgoszcz
32 Gwardia Wrocław 3 : 1 Avia Świdnik
33 Olimpia Sulęcin 3 : 0 BAS Białystok
34 ZAKSA Strzelce Opolskie 0 : 3 KPS Siedlce
35 AZS AGH Kraków 2 : 3 Norwid Częstochowa
Kolejka 6 (2020-10-24 - 2020-10-24)
36 Mickiewicz Kluczbork 1 : 3 Norwid Częstochowa
37 KPS Siedlce 3 : 2 AZS AGH Kraków
38 BAS Białystok 1 : 3 ZAKSA Strzelce Opolskie
39 Avia Świdnik 3 : 0 Olimpia Sulęcin
40 Visła Bydgoszcz 3 : 2 Gwardia Wrocław
41 LUK Politechnika Lublin 3 : 0 Lechia Tomaszów Maz.
42 MCKiS Jaworzno 3 : 1 Krispol Września
Kolejka 7 (2020-10-31 - 2020-10-31)
43 Krispol Września 0 : 3 Mickiewicz Kluczbork
44 BBTS Bielsko-Biała 3 : 1 MCKiS Jaworzno
45 Gwardia Wrocław 0 : 3 LUK Politechnika Lublin
46 Olimpia Sulęcin 1 : 3 Visła Bydgoszcz
47 ZAKSA Strzelce Opolskie 3 : 0 Avia Świdnik
48 AZS AGH Kraków 2 : 3 BAS Białystok
49 Norwid Częstochowa 3 : 0 KPS Siedlce
Kolejka 8 (2020-11-07 - 2020-11-07)
50 Mickiewicz Kluczbork 3 : 0 KPS Siedlce
51 BAS Białystok 0 : 3 Norwid Częstochowa
52 Avia Świdnik 3 : 0 AZS AGH Kraków
53 Visła Bydgoszcz 3 : 0 ZAKSA Strzelce Opolskie
54 LUK Politechnika Lublin 3 : 0 Olimpia Sulęcin
55 MCKiS Jaworzno 1 : 3 Lechia Tomaszów Maz.
56 Krispol Września 0 : 3 BBTS Bielsko-Biała
Kolejka 9 (2020-11-14 - 2020-11-14)
57 BBTS Bielsko-Biała 3 : 0 Mickiewicz Kluczbork
58 Lechia Tomaszów Maz. 1 : 3 Krispol Września
59 AZS AGH Kraków 0 : 3 Visła Bydgoszcz
60 Norwid Częstochowa 3 : 1 Avia Świdnik
61 KPS Siedlce 3 : 2 BAS Białystok
62 Gwardia Wrocław 3 : 0 MCKiS Jaworzno
63 ZAKSA Strzelce Opolskie 0 : 3 LUK Politechnika Lublin
Kolejka 10 (2020-11-21 - 2020-11-21)
64 Mickiewicz Kluczbork 3 : 2 BAS Białystok
65 Visła Bydgoszcz 3 : 0 Norwid Częstochowa
66 Avia Świdnik 0 : 3 KPS Siedlce
67 LUK Politechnika Lublin 3 : 1 AZS AGH Kraków
68 MCKiS Jaworzno 2 : 3 Olimpia Sulęcin
69 Krispol Września 3 : 1 Gwardia Wrocław
70 BBTS Bielsko-Biała 3 : 1 Lechia Tomaszów Maz.
Kolejka 11 (2020-11-28 - 2020-11-28)
71 Lechia Tomaszów Maz. 1 : 3 Mickiewicz Kluczbork
72 Gwardia Wrocław 1 : 3 BBTS Bielsko-Biała
73 Olimpia Sulęcin 0 : 3 Krispol Września
74 ZAKSA Strzelce Opolskie 3 : 2 MCKiS Jaworzno
75 Norwid Częstochowa 0 : 3 LUK Politechnika Lublin
76 KPS Siedlce 2 : 3 Visła Bydgoszcz
77 Avia Świdnik 3 : 0 BAS Białystok
Kolejka 12 (2020-12-05 - 2020-12-05)
78 Mickiewicz Kluczbork 3 : 1 Avia Świdnik
79 Visła Bydgoszcz 3 : 1 BAS Białystok
80 LUK Politechnika Lublin 3 : 0 KPS Siedlce
81 MCKiS Jaworzno 0 : 3 AZS AGH Kraków
82 Krispol Września 0 : 3 ZAKSA Strzelce Opolskie
83 BBTS Bielsko-Biała 3 : 1 Olimpia Sulęcin
84 Lechia Tomaszów Maz. 3 : 2 Gwardia Wrocław
Kolejka 13 (2020-12-12 - 2020-12-13)
85 Gwardia Wrocław 3 : 0 Mickiewicz Kluczbork
86 Olimpia Sulęcin 3 : 0 Lechia Tomaszów Maz.
87 ZAKSA Strzelce Opolskie 1 : 3 BBTS Bielsko-Biała
88 AZS AGH Kraków 3 : 0 Krispol Września
89 Norwid Częstochowa 3 : 1 MCKiS Jaworzno
90 BAS Białystok 0 : 3 LUK Politechnika Lublin
91 Avia Świdnik 2 : 3 Visła Bydgoszcz
Kolejka 14 (2020-12-19 - 2020-12-19)
92 Mickiewicz Kluczbork 3 : 2 Visła Bydgoszcz
93 LUK Politechnika Lublin 3 : 0 Avia Świdnik
94 MCKiS Jaworzno 0 : 3 KPS Siedlce
95 Krispol Września 2 : 3 Norwid Częstochowa
96 BBTS Bielsko-Biała 3 : 1 AZS AGH Kraków
97 ZAKSA Strzelce Opolskie 2 : 3 Lechia Tomaszów Maz.
98 Gwardia Wrocław 3 : 0 Olimpia Sulęcin
Kolejka 15 (2020-12-30 - 2020-12-30)
99 Olimpia Sulęcin 3 : 1 Mickiewicz Kluczbork
100 ZAKSA Strzelce Opolskie 0 : 3 Gwardia Wrocław
101 AZS AGH Kraków 3 : 2 Lechia Tomaszów Maz.
102 BBTS Bielsko-Biała 3 : 0 Norwid Częstochowa
103 KPS Siedlce 3 : 1 Krispol Września
104 BAS Białystok 3 : 1 MCKiS Jaworzno
105 Visła Bydgoszcz 3 : 2 LUK Politechnika Lublin
Kolejka 16 (2021-01-06 - 2021-01-06)
106 Mickiewicz Kluczbork 3 : 1 LUK Politechnika Lublin
107 Avia Świdnik 3 : 1 MCKiS Jaworzno
108 BAS Białystok 3 : 2 Krispol Września
109 ZAKSA Strzelce Opolskie 0 : 3 Olimpia Sulęcin
110 KPS Siedlce 0 : 3 BBTS Bielsko-Biała
111 Norwid Częstochowa 3 : 2 Lechia Tomaszów Maz.
112 AZS AGH Kraków 3 : 1 Gwardia Wrocław
Kolejka 17 (2021-01-09 - 2021-01-09)
113 ZAKSA Strzelce Opolskie 3 : 2 Mickiewicz Kluczbork
114 Olimpia Sulęcin 2 : 3 AZS AGH Kraków
115 Gwardia Wrocław 3 : 0 Norwid Częstochowa
116 KPS Siedlce 3 : 0 Lechia Tomaszów Maz.
117 BBTS Bielsko-Biała 3 : 1 BAS Białystok
118 MCKiS Jaworzno 1 : 3 Visła Bydgoszcz
119 Krispol Września 1 : 3 Avia Świdnik
Kolejka 18 (2021-01-14 - 2021-01-16)
120 LUK Politechnika Lublin 3 : 1 MCKiS Jaworzno
121 Visła Bydgoszcz 3 : 0 Krispol Września
122 Avia Świdnik 2 : 3 BBTS Bielsko-Biała
123 BAS Białystok 0 : 3 Lechia Tomaszów Maz.
124 KPS Siedlce 3 : 2 Gwardia Wrocław
125 Norwid Częstochowa 3 : 0 Olimpia Sulęcin
126 AZS AGH Kraków 0 : 3 ZAKSA Strzelce Opolskie
Kolejka 19 (2021-01-23 - 2021-01-23)
127 AZS AGH Kraków 3 : 1 Mickiewicz Kluczbork
128 ZAKSA Strzelce Opolskie 1 : 3 Norwid Częstochowa
129 Olimpia Sulęcin 1 : 3 KPS Siedlce
130 Gwardia Wrocław 3 : 1 BAS Białystok
131 Lechia Tomaszów Maz. 3 : 0 Avia Świdnik
132 BBTS Bielsko-Biała 0 : 3 Visła Bydgoszcz
133 Krispol Września 0 : 3 LUK Politechnika Lublin
Kolejka 20 (2021-01-30 - 2021-01-30)
134 Mickiewicz Kluczbork 3 : 1 MCKiS Jaworzno
135 LUK Politechnika Lublin 3 : 0 BBTS Bielsko-Biała
136 Visła Bydgoszcz 3 : 2 Lechia Tomaszów Maz.
137 Avia Świdnik 3 : 1 Gwardia Wrocław
138 BAS Białystok 3 : 1 Olimpia Sulęcin
139 KPS Siedlce 3 : 0 ZAKSA Strzelce Opolskie
140 Norwid Częstochowa 3 : 1 AZS AGH Kraków
Kolejka 21 (2021-02-03 - 2021-02-03)
141 Norwid Częstochowa 3 : 2 Mickiewicz Kluczbork
142 AZS AGH Kraków 1 : 3 KPS Siedlce
143 ZAKSA Strzelce Opolskie 3 : 1 BAS Białystok
144 Olimpia Sulęcin 1 : 3 Avia Świdnik
145 Gwardia Wrocław 0 : 3 Visła Bydgoszcz
146 Lechia Tomaszów Maz. 3 : 2 LUK Politechnika Lublin
147 Krispol Września 3 : 1 MCKiS Jaworzno
Kolejka 22 (2021-02-06 - 2021-02-06)
148 Mickiewicz Kluczbork 3 : 2 Krispol Września
149 MCKiS Jaworzno 0 : 3 BBTS Bielsko-Biała
150 Gwardia Wrocław 0 : 3 LUK Politechnika Lublin
151 Visła Bydgoszcz 3 : 0 Olimpia Sulęcin
152 Avia Świdnik 3 : 0 ZAKSA Strzelce Opolskie
153 BAS Białystok 1 : 3 AZS AGH Kraków
154 KPS Siedlce 3 : 2 Norwid Częstochowa
Kolejka 23 (2021-02-18 - 2021-02-20)
155 KPS Siedlce 3 : 1 Mickiewicz Kluczbork
156 Norwid Częstochowa 1 : 3 BAS Białystok
157 AZS AGH Kraków 1 : 3 Avia Świdnik
158 ZAKSA Strzelce Opolskie 1 : 3 Visła Bydgoszcz
159 Olimpia Sulęcin 1 : 3 LUK Politechnika Lublin
160 Lechia Tomaszów Maz. 3 : 0 MCKiS Jaworzno
161 BBTS Bielsko-Biała 3 : 0 Krispol Września
Kolejka 24 (2021-02-13 - 2021-03-20)
162 Mickiewicz Kluczbork 3 : 2 BBTS Bielsko-Biała
163 Krispol Września 3 : 1 Lechia Tomaszów Maz.
164 MCKiS Jaworzno 0 : 3 Gwardia Wrocław
165 LUK Politechnika Lublin 3 : 0 ZAKSA Strzelce Opolskie
166 Visła Bydgoszcz 3 : 1 AZS AGH Kraków
167 Avia Świdnik 1 : 3 Norwid Częstochowa
168 BAS Białystok 3 : 2 KPS Siedlce
Kolejka 25 (2021-03-03 - 2021-03-03)
169 BAS Białystok 1 : 3 Mickiewicz Kluczbork
170 Norwid Częstochowa 2 : 3 Visła Bydgoszcz
171 KPS Siedlce 1 : 3 Avia Świdnik
172 AZS AGH Kraków 0 : 3 LUK Politechnika Lublin
173 Olimpia Sulęcin 1 : 3 MCKiS Jaworzno
174 Gwardia Wrocław 3 : 2 Krispol Września
175 BBTS Bielsko-Biała 3 : 0 Lechia Tomaszów Maz.
Kolejka 26 (2021-03-06 - 2021-03-06)
176 Mickiewicz Kluczbork 3 : 0 Lechia Tomaszów Maz.
177 BBTS Bielsko-Biała 3 : 2 Gwardia Wrocław
178 Krispol Września 1 : 3 Olimpia Sulęcin
179 MCKiS Jaworzno 3 : 0 ZAKSA Strzelce Opolskie
180 LUK Politechnika Lublin 3 : 0 Norwid Częstochowa
181 Visła Bydgoszcz 3 : 0 KPS Siedlce
182 BAS Białystok 1 : 3 Avia Świdnik
Kolejka 27 (2021-03-13 - 2021-03-13)
183 Avia Świdnik 3 : 1 Mickiewicz Kluczbork
184 BAS Białystok 0 : 3 Visła Bydgoszcz
185 KPS Siedlce 1 : 3 LUK Politechnika Lublin
186 AZS AGH Kraków 3 : 1 MCKiS Jaworzno
187 ZAKSA Strzelce Opolskie 3 : 1 Krispol Września
188 Olimpia Sulęcin 0 : 3 BBTS Bielsko-Biała
189 Gwardia Wrocław 3 : 2 Lechia Tomaszów Maz.
Kolejka 28 (2021-03-20 - 2021-03-20)
190 Mickiewicz Kluczbork 1 : 3 Gwardia Wrocław
191 Lechia Tomaszów Maz. 3 : 0 Olimpia Sulęcin
192 BBTS Bielsko-Biała 3 : 0 ZAKSA Strzelce Opolskie
193 Krispol Września 3 : 1 AZS AGH Kraków
194 MCKiS Jaworzno 1 : 3 Norwid Częstochowa
195 LUK Politechnika Lublin 3 : 0 BAS Białystok
196 Visła Bydgoszcz 3 : 0 Avia Świdnik
Kolejka 29 (2021-03-27 - 2021-03-27)
197 Visła Bydgoszcz 3 : 0 Mickiewicz Kluczbork
198 Avia Świdnik 0 : 3 LUK Politechnika Lublin
199 KPS Siedlce 3 : 2 MCKiS Jaworzno
200 Norwid Częstochowa 3 : 1 Krispol Września
201 AZS AGH Kraków 3 : 1 BBTS Bielsko-Biała
202 Lechia Tomaszów Maz. 3 : 1 ZAKSA Strzelce Opolskie
203 Olimpia Sulęcin 2 : 3 Gwardia Wrocław
Kolejka 30 (2021-03-27 - 2021-03-27)
204 Olimpia Sulęcin 3 : 1 Mickiewicz Kluczbork
205 Gwardia Wrocław 3 : 2 ZAKSA Strzelce Opolskie
206 Lechia Tomaszów Maz. 3 : 0 AZS AGH Kraków
207 Norwid Częstochowa 3 : 1 BBTS Bielsko-Biała
208 Krispol Września 2 : 3 KPS Siedlce
209 MCKiS Jaworzno 3 : 0 BAS Białystok
210 LUK Politechnika Lublin : Visła Bydgoszcz
reklama
reklama

Sonda

UE rozważa wprowadzenie paszportu dla zaczepionych, umożliwiającego m.in. swobodę podróżowania. Czy to dobry pomysł?


Zobacz komentarze (13)
Klauzula informacyjna
Szanowny Użytkowniku

Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „Stopka” zaktualizowała swoją Politykę Prywatności. Portal tygodniksiedlecki.com używa cookies (ciasteczek), aby zapewnić jak najlepszą obsługę naszej strony internetowej. Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „Stopka” i jej Zaufani Partnerzy używają plików cookies, aby wyświetlać swoim użytkownikom najbardziej dopasowane do nich oferty i reklamy. Korzystanie z naszego serwisu oznacza to, że nie masz nic przeciwko otrzymywaniu wszystkich plików cookies z naszej strony internetowej, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Można zmienić ustawienia w przeglądarce tak, aby nie pobierała ona ciasteczek.