reklama

Co ktoś miał w sercu?

Siedlce

Aga Król 2020-06-16 16:01:20 liczba odsłon: 22727

fot. Aga Król

Pani Felicja zadzwoniła do redakcji... - Ktoś zniszczył mój ogródek, wszystkie kwiaty są uschnięte... mówiła rozżalona.

reklama

Na miejscu zastaliśmy pobojowisko, poschłe sterczące kikuty po pięknych kwiatach i zniszczone krzewy, Zniszczone wszystko, jakby ktoś oblał żrącą substancją lub gorącą woda rośliny.

Kobieta ze łzami w oczach i wielkim żalem rozmyśla - co ktoś miał sercu, by swoją złość wyrzucić na kwiaty? Nie mam pojęcia kto to mógł zrobić a tym bardziej dlaczego?

Pani Felicja i jej mąż (inwalida) mają prawie po 90 lat, mimo to kilka razy dziennie nosiła po schodach butelki z wodą, by podlać rośliny. -

- To było całe moje życie... aż serce mi pęka, na starość tylko to nam zostało.

Pod blokiem inne ogródki nie zostały naruszone, jedynie pani Felicji - czy ktoś miał jakiś żal? Czy może zazdrość? - Trudno powiedzieć. - więcej w papierowym wydaniu TS.

Komentarze (12)

Komentarz został dodany

Twój komentarz będzie widoczny dopiero po zatwierdzeniu przez administratora

Dodanie komentarza wiąże się z akceptacją regulaminu

• najstarsze

• najnowsze

• popularne

reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
Klauzula informacyjna
Szanowny Użytkowniku

Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „Stopka” zaktualizowała swoją Politykę Prywatności. Portal tygodniksiedlecki.com używa cookies (ciasteczek), aby zapewnić jak najlepszą obsługę naszej strony internetowej. Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „Stopka” i jej Zaufani Partnerzy używają plików cookies, aby wyświetlać swoim użytkownikom najbardziej dopasowane do nich oferty i reklamy. Korzystanie z naszego serwisu oznacza to, że nie masz nic przeciwko otrzymywaniu wszystkich plików cookies z naszej strony internetowej, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Można zmienić ustawienia w przeglądarce tak, aby nie pobierała ona ciasteczek.