reklama

Spowodowali kolizję! Celowo?

Siedlce

Czytelnik Bartek 2020-07-06 11:40:19 liczba odsłon: 20973
kadr z filmu Czytelnika

kadr z filmu Czytelnika

Ostrzegam mieszkańców Siedlec i okolic przed poruszającym się po mieście samochodem, który na drodze wymusza niebezpieczne sytuacje (nagle zatrzymanie i jazda na wstecznym).

reklama

Pojazdem podróżuje dwóch mężczyzn jeden z nich to obcokrajowiec (udający, że nic nie mówi i nic nie rozumie po polsku). Po wymuszeniu kolizji zaprzeczają, że są sprawcami oraz wmawiają, że to poszkodowany wjechał w ich samochód.

W załączeniu film. Na szczęście wszystko nagrała kamera, była wezwana policja. Gdyby nie kamera prawdopodobnie nie mógłbym udowodnić, że to ja jestem w tej sytuacji poszkodowanym. 

Od redakcji: Rzecznik siedleckiej policji kom. Agnieszka Świerczewska potwierdziła, że policja interweniowała przy zdarzeniu drogowym opisanym przez naszego Czytelnika. - 3 lipca ok. godz. 14 na ul. Krawszewskiego w Siedlcach została wezwana policja do zdarzenia drogowego z udziałem dwóch samochodów osobowych. Stwierdzono, że kierujący bmw nieprawidłowo zmienił kierunek ruchu. Został ukarany mandatem w wysokości 220 złotych - poinformowała nas pani rzecznik. 

Sygnały o takich incydentach na ulicach Siedlec mieliśmy także od innych Czytelników. 

Komentarze (29)

Komentarz został dodany

Twój komentarz będzie widoczny dopiero po zatwierdzeniu przez administratora

Dodanie komentarza wiąże się z akceptacją regulaminu

• najstarsze

• najnowsze

• popularne

reklama
reklama
reklama
reklama
Klauzula informacyjna
Szanowny Użytkowniku

Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „Stopka” zaktualizowała swoją Politykę Prywatności. Portal tygodniksiedlecki.com używa cookies (ciasteczek), aby zapewnić jak najlepszą obsługę naszej strony internetowej. Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „Stopka” i jej Zaufani Partnerzy używają plików cookies, aby wyświetlać swoim użytkownikom najbardziej dopasowane do nich oferty i reklamy. Korzystanie z naszego serwisu oznacza to, że nie masz nic przeciwko otrzymywaniu wszystkich plików cookies z naszej strony internetowej, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Można zmienić ustawienia w przeglądarce tak, aby nie pobierała ona ciasteczek.